HECHT 5038
HECHT 5038
HECHT 5038 je akumulátorová elektrická sekačka pro méně náročné sekání, z široké nabídky známého výrobce nářadí na zahradu. Hodí se pro použití všude tam, kde se nedá nebo se Vám nechce připojovat kabelem. Akumulátor se nabíjí v nabíječce mimo stroj, takže lze zakoupit druhou baterii a výdrž sekačky na jedno nabití zdvojnásobit.
Parametry sekačky HECHT-5038
| výrobce | Hecht |
| typ pohonu | elektro – bateriový |
| typ sečení | rotační |
| pojezd | ne |
| šíře záběru | 38 cm |
| mulčování | ne |
| materiál skeletu | plast |
| výkon | 1000 W |
| rychlost pojezdu | |
| sběrný koš | Ano, 40 litrů |
| hmotnost sekačky | 16.3 kg |
| maximální plocha | 600 m2 |
| centrálně nastavitelná výška | Ano, 25 – 39 mm |
