HECHT 1844
HECHT 1844
HECHT 1844 je cenově dostupná elektrická sekačka, z bohaté nabídky známého výrobce nářadí na zahradu. Tento model je ideální pro údržbu travnatých ploch s velikostí do 900 metrů čtverečných. Samozřejmě má centrálně nastavitelnou výšku sečení, v dostatečném rozmezí 25 – 85 milimetrů. Její sběrný koš má maximální kapacitu 50 litrů. Šířka záběru sekačky je asi 42 centimetrů.
Parametry sekačky HECHT-1844
| výrobce | Hecht |
| typ pohonu | elektrický |
| typ sečení | rotační |
| pojezd | ne |
| šíře záběru | 42 cm |
| mulčování | ne |
| materiál skeletu | plast |
| výkon | 1800 W |
| rychlost pojezdu | |
| sběrný koš | Ano, 50 litrů |
| hmotnost sekačky | 15.5 kg |
| maximální plocha | 900 m2 |
| centrálně nastavitelná výška | Ano, 25 – 85 mm |
