HECHT 1803 S 5 in 1
HECHT 1803 S 5 in 1
HECHT 1803 S 5 in 1 je velice dobře vybavená elektrická sekačka, která je ideální pro údržbu travnatých ploch s velikostí do 1200 metrů čtverečných. Samozřejmě má centrálně nastavitelnou výšku sečení, v dostatečném rozmezí 30 – 75 milimetrů. Její sběrný koš má maximální kapacitu 60 litrů. Šířka záběru sekačky je asi 46 centimetrů.
Parametry sekačky HECHT 1803-S 5 in 1
| výrobce | Hecht |
| typ pohonu | elektrický |
| typ sečení | rotační |
| pojezd | Ano |
| šíře záběru | 46 cm |
| mulčování | Ano |
| materiál skeletu | ocel |
| výkon | 1800 W |
| rychlost pojezdu | 3.6 km / hod |
| sběrný koš | Ano, 60 litrů |
| hmotnost sekačky | 26.4 kg |
| maximální plocha | 1200 m2 |
| centrálně nastavitelná výška | Ano, 30 – 75 mm |
