HECHT 1638R
HECHT 1638R
HECHT 1638R je cenově dostupná elektrická sekačka, z bohaté nabídky známého výrobce nářadí na zahradu. Tento model je ideální pro údržbu travnatých ploch s velikostí do 800 metrů čtverečných. Samozřejmě má centrálně nastavitelnou výšku sečení, v dostatečném rozmezí 25 – 65 milimetrů. Její sběrný koš má maximální kapacitu 45 litrů. Šířka záběru sekačky je asi 38 centimetrů.
Parametry sekačky HECHT-1638R
| výrobce | Hecht |
| typ pohonu | elektrický |
| typ sečení | rotační |
| pojezd | ne |
| šíře záběru | 38 cm |
| mulčování | ne |
| materiál skeletu | plast |
| výkon | 1600 W |
| rychlost pojezdu | |
| sběrný koš | Ano, 45 litrů |
| hmotnost sekačky | 13 kg |
| maximální plocha | 700 m2 |
| centrálně nastavitelná výška | Ano, 25 – 65 mm |
