FIELDMANN FZR 2040 E
FIELDMANN FZR 2040 E
Pěkná elektrická sekačka od zavedeného výrobce, která se hodí pro plochy do velikosti 900 metrů čtverečných, pokud Vás nebude limitovat délka přívodního kabelu. Je spolehlivá a velmi snadno se obsluhuje i udržuje. Stejně jako ostatní elektrické sekačky je tento model vhodný především pro rovné plochy, nikoliv do sebemenšího terénu. Ve své cenové hladině patří k těm lepším.
parametry FIELDMANN FZR 2040 E
| typ sekačky | elektrická |
| typ sečení | rotační |
| maximální šíře záběru | 42 cm |
| pojezd | ne |
| možnost mulčování | ne |
| materiál skeletu | plastový |
| boční výhoz | ne |
| sběrný koš | 50 litrů |
| výška sečení | centrálně 25 – 85 mm |
| hmotnost | 16 kg |
| vhodné pro plochy | do 900 m2, dle délky kabelu |
