Bosch MUM 55761

Bosch MUM 55761

Bosch MUM 55761: Inovativní kuchyňský robot pro náročné kuchaře

Kuchyňské roboty se stávají nepostradatelnými pomocníky v moderní kuchyni, a Bosch MUM 55761 je jedním z těchto výjimečných modelů, který vyniká svou univerzálností, výkonem a elegancí. Tento článek se zaměří na hlavní vlastnosti, výhody a technické specifikace tohoto modelu.

Hlavní vlastnosti

1. Silný motor a variabilní rychlosti Bosch MUM 55761 je vybaven výkonným motorem s výkonem 900 W, který poskytuje dostatečný výkon pro širokou škálu kuchyňských úkolů, od míchání a hnětení těsta po šlehání a sekání. Tento model nabízí 7 rychlostí a pulzní funkci, což umožňuje přesné nastavení rychlosti pro různé typy přípravy pokrmů.

2. Velká kapacita a kvalitní materiály Nerezová mísa s kapacitou 3,9 litru umožňuje přípravu velkého množství surovin najednou, což je ideální pro rodinné vaření nebo přípravu jídel na oslavy. Mísa je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli, což zajišťuje její dlouhou životnost a snadné čištění.

3. Multifunkčnost a bohaté příslušenství Bosch MUM 55761 je multifunkční zařízení, které je dodáváno s širokou škálou příslušenství. Součástí balení jsou hnětací hák, šlehací metla, míchací nástavec, mlýnek na maso, citrusovač, a mixér. Toto příslušenství umožňuje snadnou přípravu různých pokrmů, od čerstvého těsta na pečivo po lahodné smoothies.

4. Bezpečnostní prvky Bezpečnost je u tohoto modelu prioritou. Bosch MUM 55761 je vybaven ochranou proti přetížení motoru, bezpečnostním zámkem a protiskluzovými nožkami, které zajišťují stabilitu na pracovní desce. Navíc má tepelnou ochranu, která zabraňuje přehřátí přístroje.

Výhody

Jednoduchá obsluha Bosch MUM 55761 je navržen s ohledem na uživatelskou přívětivost. Intuitivní ovládací panel a snadno vyměnitelné nástavce umožňují rychlou a efektivní přípravu jídel, což šetří čas a usnadňuje vaření.

Všestrannost v kuchyni Díky bohatému příslušenství a variabilním rychlostem je tento kuchyňský robot schopen zvládnout širokou škálu úkolů. Od hnětení těsta po mletí masa a přípravu džusů – Bosch MUM 55761 je skutečně všestranným pomocníkem.

Stylový design Moderní a elegantní design robota Bosch MUM 55761 se hodí do každé kuchyně. Jeho kompaktní rozměry umožňují snadné uložení přístroje, aniž by zabíral příliš mnoho místa na pracovní desce.

Technické specifikace

  • Výkon: 900 W
  • Kapacita mísy: 3,9 litru
  • Počet rychlostí: 7 + pulzní funkce
  • Materiál: Nerezová ocel, plast
  • Příslušenství: Hnětací hák, šlehací metla, míchací nástavec, mlýnek na maso, citrusovač, mixér
  • Bezpečnostní funkce: Ochrana proti přetížení, bezpečnostní zámek, protiskluzové nožky, tepelná ochrana
  • Rozměry: Kompaktní design vhodný do menších i větších kuchyní

Závěr

Bosch MUM 55761 je výkonný a všestranný kuchyňský robot, který je ideální pro každodenní použití. Díky výkonnému motoru, velké kapacitě a bohatému příslušenství je tento model skvělou volbou pro každou domácnost. Jeho bezpečnostní prvky a moderní design dále zvyšují jeho hodnotu. Pokud hledáte spolehlivý a efektivní kuchyňský robot, Bosch MUM 55761 je vynikající volbou, která splní všechny vaše potřeby a očekávání.