Běžecký pás inSPORTline Sprynkl

Běžecký pás inSPORTline Sprynkl

pás inSPORTline Sprynkl

Oblíbený bezmotorový domácí běžecký pás od známého výrobce. Je dobře skladný a poměrně lehký, takže se s ním snadno manipuluje a všude se vejde. Zátěž lze nastavit v osmi krocích.

parametry pásu inSPORTline Sprynkl

výrobce pásu insportline
rozměry plochy pro běhání 105 x 37 centimetrů
typ pásu s magnetickou zátěží, bezmotorový
počet tréninkových programů 8
nosnost pásu 100 kg
rozmezí rychlosti
hmotnost 28 kg
počítání kroků
stojan na smartphone
funkce pauza
skládací konstrukce Ano
výkon motoru
snímače tepové frekvence
transportní kolečka Ano
bezpečnostní brzda Ano
výška 137 centimetrů
šířka 65 centimetrů
délka 151 centimetrů
určení domácnost

Běžecký pás inSPORTline Sprynkl

Běžecké pásy

Běžecké pásy jsou populárním cvičebním nástrojem, který umožňuje uživatelům běhat nebo chodit v pohodlí domova, bez ohledu na počasí nebo časová omezení. Tyto pásy jsou vybaveny pohyblivým povrchem, který se otáčí při chůzi nebo běhu, což umožňuje uživatelům simulovat pohyb během venkovního běhu. Běžecké pásy jsou navrženy s ohledem na různé úrovně kondice a fitness cíle jednotlivců, a proto nabízejí různé rychlosti, sklonové úhly a programy cvičení.

Moderní běžecké pásy jsou často vybaveny různými funkcemi a technologiemi, jako jsou monitorovací systémy tepové frekvence, vestavěné tréninkové programy, možnost nastavení sklonu a rychlosti, a také možnost připojení k chytrým zařízením pro sledování výkonu a synchronizaci dat. Tyto funkce umožňují uživatelům sledovat svůj pokrok, udržovat si motivaci a dosáhnout svých fitness cílů efektivněji. Díky svému pohodlí a všestrannosti jsou běžecké pásy oblíbenou volbou pro ty, kteří chtějí udržovat aktivní životní styl a cvičit pohodlně doma.