Běžecký pás inSPORTline Mystral

Běžecký pás inSPORTline Mystral

pás inSPORTline Mystral

Skvěle vybavený motorový běžecký pás od jednoho z u nás nejznámějších výrobců. Sklon pásu lze elektronicky nastavit v rozsahu 0 – 15 %. Při provozu je velice tichý, a to i díky tlumičům odpružení.

parametry pásu inSPORTline Mystral

výrobce pásu insportline
rozměry plochy pro běhání 150 x 51 centimetrů
typ pásu motorový
počet tréninkových programů 24
nosnost pásu 130 kg
rozmezí rychlosti 1 – 20 km / hod
hmotnost 131.6 kg
počítání kroků Ano
stojan na smartphone Ano
funkce pauza Ano
skládací konstrukce Ano
výkon motoru 5 HP
snímače tepové frekvence Ano
transportní kolečka Ano
bezpečnostní brzda Ano
výška 134 centimetrů
šířka 92 centimetrů
délka 185 centimetrů
určení domácnost, sportovní kluby,posilovny

Běžecký pás inSPORTline Mystral

Domácí běžecké pásy

Domácí běžecké pásy jsou populární fitness zařízení, které umožňuje uživatelům cvičit ve vlastním domově bez nutnosti návštěvy posilovny nebo venkovního prostředí. Tyto pásy nabízejí uživatelům možnost běhu, chůze nebo jiné formy kardiovaskulárního cvičení, které je přizpůsobené jejich potřebám a preferencím. Jednou z výhod domácích běžeckých pásů je možnost cvičit kdykoli a bez ohledu na počasí, což zvyšuje jejich dostupnost a pohodlí.

Moderní domácí běžecké pásy jsou vybaveny různými funkcemi a technologiemi, které zvyšují jejich atraktivitu a efektivitu. Mezi tyto funkce může patřit nastavitelný sklon pásu, různé tréninkové programy, monitorování srdečního tepu, vestavěné reproduktory pro poslech hudby nebo možnost propojení s chytrými zařízeními pro sledování výsledků cvičení. Díky těmto vlastnostem a komfortu cvičení v domácím prostředí jsou domácí běžecké pásy oblíbenou volbou pro ty, kteří hledají efektivní a pohodlný způsob, jak zlepšit svou kondici a zdraví.