Běžecký pás inSPORTline inCondi T60i

Běžecký pás inSPORTline inCondi T60i

pás inSPORTline inCondi T60i

Velmi povedený motorový běžecký pás pro náročné domácí uživatele, případně sportovní kluby a posilovny. Prostřednictvím Bluetooth umožňuje propojení s chytrou aplikací FitShow nebo iRunning+. I přes hmotnost 76 kilogramů se s ním díky transportním kolečkům dobře manipuluje.

parametry pásu inSPORTline inCondi T60i

výrobce pásu insportline
rozměry plochy pro běhání 126 x 46 centimetrů
typ pásu motorový
počet tréninkových programů 29
nosnost pásu 150 kg
rozmezí rychlosti 1 – 20 km / hod
hmotnost 76 kg
počítání kroků Ano
stojan na smartphone Ano, do 10 palců
funkce pauza Ano
skládací konstrukce Ano
výkon motoru 2,5 HP
snímače tepové frekvence Ano
transportní kolečka Ano
bezpečnostní brzda Ano
výška 122 centimetrů
šířka 76 centimetrů
délka 176 centimetrů
určení domácnost, sportovní kluby, posilovny

Běžecký pás inSPORTline inCondi T60i

motorové běžecké pásy

Při výběru motorového běžeckého pásu je klíčové zvážit několik faktorů, které ovlivní vaši schopnost udržovat pravidelný a efektivní běžecký trénink doma. Jedním z klíčových aspektů je výkon motoru. Motor by měl být dostatečně silný, aby bez problémů poháněl pás i při vyšších rychlostech nebo při sklonu. Pro běžce s nižší intenzitou tréninku může být vhodný motor s výkonem kolem 2,0 až 2,5 koní.

Dalším důležitým faktorem je plocha běžeckého pásu. Pro pohodlný běh by měla plocha poskytovat dostatek prostoru pro plynulý a bezpečný pohyb. Ideální plocha pro většinu uživatelů se pohybuje mezi 140 až 150 cm délky a 40 až 50 cm šířky. Dále je důležité zvážit možnosti sklopení pásu pro simulaci stoupání a také sledovat přítomnost doplňkových funkcí, jako jsou monitorování tepové frekvence, různé programy cvičení, možnosti připojení k chytrým zařízením nebo vlastní ventilátor pro lepší komfort. Celkově je klíčové vybrat motorový běžecký pás, který odpovídá vašim individuálním potřebám, úrovni kondice a způsobu tréninku.