Běžecký pás Housefit TEMPO 15
Běžecký pás Housefit TEMPO 15
pás Housefit TEMPO 15
Domácí běžecký pás od velmi známého výrobce. Nabízí především velmi dobrý poměr mezi cenou a kvalitou. Sklon pásu má celkem čtrnáct úrovní, které se ovládají elektronicky.
parametry pásu Housefit TEMPO 15
| výrobce pásu | Housefit |
| rozměry plochy pro běhání | 120 x 40 centimetrů |
| typ pásu | motorový |
| počet tréninkových programů | 9 |
| nosnost pásu | 110 kg |
| rozmezí rychlosti | 1 – 14 km / hod |
| hmotnost | 61 kg |
| počítání kroků | Ano |
| stojan na smartphone | Ano |
| funkce pauza | Ano |
| skládací konstrukce | Ano |
| výkon motoru | 2,5 HP |
| snímače tepové frekvence | Ano |
| transportní kolečka | Ano |
| bezpečnostní brzda | Ano |
| výška | 135 cm |
| šířka | 69 cm |
| délka | 174 cm |
| určení | domácnost |

Zkušenosti Housefit TEMPO 15:
V dané cenové kategorii asi nejlepší volba pro domácí cvičení.