Beko MCB 25433 X

Mikrovlnná trouba Beko MCB 25433 X

Beko MCB 25433 X

Moderní mikrovlnná trouba od dobře známého výrobce elektrospotřebičů. Poradí si i s horkovzdušným pečením a samozřejmě také s grilováním. Nabízí opravdu velký vnitřní prostor, talíř má průměr 31.5 centimetrů. Ovládání je dotykové a velmi intuitivní i pro méně technicky zdatné. Trouba je skutečně velice elegantní.

parametry trouby Beko MCB 25433-X

výrobce Beko
maximální příkon 900 W
energetická třída
umístění volně stojící
barva černá
průměr talíře  31.5 cm
otvírání dveří doprava
funkce rozmrazování Ano
objem trouby 25 litrů
hmotnost trouby 24 kg
výška 38.8 cm
šířka 59.5 cm
hloubka 39.2 cm

Beko MCB 25433 X

Mikrovlnné trouby Beko

Mikrovlnné trouby od značky Beko jsou oblíbenou volbou pro domácnosti po celém světě díky své spolehlivosti, inovativním funkcím a atraktivnímu designu. Beko nabízí širokou škálu mikrovlnných troub s různými funkcemi a kapacitami, aby vyhověly potřebám každého zákazníka. Od kompaktních modelů vhodných pro malé kuchyně po větší trouby s rozsáhlými funkcemi pro náročné uživatele, Beko má mikrovlnné trouby pro každou domácnost.

Jedním z klíčových prvků mikrovlnných troub Beko je inovativní technologie, která zaručuje rychlé a rovnoměrné ohřev potravin. Díky pokročilému systému mikrovlnného ohřevu a inteligentním funkcím je vaše jídlo vždy připraveno přesně podle vašich představ. Trouby Beko také nabízejí různé programy vaření a ohřevu, které usnadňují přípravu různých pokrmů a občerstvení.

Kromě svých pokročilých funkcí jsou mikrovlnné trouby Beko navrženy s ohledem na jednoduchost použití a snadnou údržbu. Intuitivní ovládací panely a moderní design usnadňují ovládání a čištění trouby. Beko také klade důraz na bezpečnost a spolehlivost svých výrobků, což zajišťuje, že mikrovlnné trouby Beko jsou skvělou volbou pro každou domácnost.