Bauer VAPOR X 250R Senior

Bauer VAPOR X 250R Senior

Dobře prodávané pánské kolečkové brusle od velmi známého výrobce. Už podle toho kdo je vyrábí lze vytušit že cilí na hráče inline hokeje, kterým nabízí velmi dobrá poměr mezi cenou a kvalitou. V prodeji jsou ve všech běžných pánských velikostech a také ve více barevných verzích.

kolečkové brusle Bauer VAPOR X 250R Senior

  • pánské rekreační brusle
  • vynikající poměr kvalita / cena
  • více barevných verzí

parametry Bauer VAPOR X 250R

výrobce Bauer
model pánský
ložiska Abec 5
brzda Ano
zařazení fitness, inline hokej
velikost koleček 76 – 80 mm
tvrddost koleček 82A
barevné varianty černo -šedé
dostupné velikosti 42, 42.5, 43, 44, 44.5, 45, 45.5, 46, 47 a 48
materiál podvozku hliník

Bauer VAPOR X 250R Senior

Kolečkové brusle Bauer VAPOR

Kolečkové brusle Bauer VAPOR jsou známé pro svou kvalitu a výkonnost, což činí značku Bauer mezi oblíbenými mezi bruslaři a hokejovými hráči. VAPOR je jedna z řad bruslí této značky, která se vyznačuje lehkostí a pohodlím. Tyto brusle mají ergonomický design a dobře tvarovanou botu, což zajišťuje pohodlné a bezpečné nošení. VAPOR brusle jsou také navrženy pro maximální výkon na ledě nebo na kolečkových bruslích, a jsou oblíbenou volbou pro hráče hokeje, kteří hledají brusle, které jim umožní rychlou a manévrovatelnou jízdu.

Kvalitní materiály a konstrukce těchto bruslí zaručují trvanlivost a dlouhou životnost, což je důležité pro hráče, kteří tráví hodiny na ledě nebo na kolečkových bruslích. Bauer VAPOR kolečkové brusle jsou skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí vylepšit své bruslařské dovednosti a dosáhnout maximálního výkonu.