AL-KO Moweo 38.5 Li
AL-KO Moweo 38.5 Li
AL-KO Moweo 38.5 Li je oblíbená akumulátorová sekačka z široké nabídky známého výrobce zahradní techniky. Je vhodná všude tam, kde potřebujete udržovat menší travnatou plochu do 300 metrů čtverečných. Nabíjí se pouze 1.5 hodiny. Má sběrný koš s kapacitou 45 litrů a ukazatelem naplnění. Výška střihu se nastavuje centrálně.
Parametry sekačky AL-KO Moweo 38.5-Li
| výrobce | Al-ko |
| typ pohonu | elektrický, akumulátor |
| typ sečení | rotační |
| pojezd | ne |
| šíře záběru | 37 cm |
| mulčování | |
| materiál skeletu | plast |
| výkon | |
| rychlost pojezdu | |
| sběrný koš | Ano, 45 litrů |
| hmotnost sekačky | 17 kg |
| maximální plocha | 300 m2 |
| centrálně nastavitelná výška | Ano, 25 – 75 mm, 6 poloh |
