AL-KO Comfort 40 E
AL-KO Comfort 40 E
AL-KO Comfort 40 E je cenově dostupná elektrická sekačka známého výrobce zahradní techniky. Hodí se především pro údržbu menších travnatých ploch do 600 metrů čtverečných. Je tedy ideální pomocníkem třeba na předzahrádkách a podobně. Má záběr 40 centimetrů a sběrný koš pojme až 43 litrů posekané trávy. Výška střihu se samozřejmě nastavuje centrálně, a to v rozmezí 28 – 68 milimetrů.
Parametry sekačky AL-KO Comfort 40 E
| výrobce | Al-ko |
| typ pohonu | elektrický |
| typ sečení | rotační |
| pojezd | ne |
| šíře záběru | 40 cm |
| mulčování | ano |
| materiál skeletu | plast |
| výkon | 1400 kW |
| rychlost pojezdu | |
| sběrný koš | Ano, 43 litrů |
| hmotnost sekačky | 17.5 kg |
| maximální plocha | 600 m2 |
| centrálně nastavitelná výška | Ano, 28 – 68 mm, 7 poloh |
