AL-KO 5.18 VS-B Classic Silver Plus 4 v 1
AL-KO 5.18 VS-B Classic Silver Plus 4 v 1
AL-KO Classic 5.16 VS-B Plus je perfektně vybavená benzinová sekačka známého výrobce zahradní techniky. Umožňuje regulaci rychlosti pojezdu, takže si ji můžete snadno nastavit podle svých potřeb.
Parametry sekačky AL-KO 5.18 VS-B Classic Silver Plus 4 v 1
| výrobce | Al-ko |
| typ pohonu | benzinový |
| typ sečení | rotační |
| pojezd | Ano, VarioSpeed 2,5 – 4,5 km/h |
| šíře záběru | 51 cm |
| mulčování | Ano |
| materiál skeletu | ocel |
| výkon | 2200 kw |
| rychlost pojezdu | 2,5 – 4,5 km/h |
| sběrný koš | Ano, 65 litrů |
| hmotnost sekačky | 33.4 kg |
| maximální plocha | 1800 m2 |
| centrálně nastavitelná výška | Ano, 30 – 80 mm, 7 poloh |
