AL-KO 4.26 P-A Classic
AL-KO 4.26 P-A Classic
AL-KO 4.26 P-A Classic je cenově dostupná benzinová sekačka známého výrobce zahradní techniky. Patří do nižší cenové hladiny a je bez pojezdu. Má šířku záběru jen 42 centimetrů a tak se hodí spíše pro menší zahrady. Výška střihu se samozřejmě nastavuje centrálně, v rozsahu 25 – 75 milimetrů.
Parametry sekačky AL-KO 4.26 PA Classic
| výrobce | Al-ko |
| typ pohonu | benzinový |
| typ sečení | rotační |
| pojezd | Ano |
| šíře záběru | 42 cm |
| mulčování | |
| materiál skeletu | ocel |
| výkon | 2000 kw |
| rychlost pojezdu | |
| sběrný koš | Ano, 65 litrů |
| hmotnost sekačky | 26,5 kg |
| maximální plocha | 800 m2 |
| centrálně nastavitelná výška | Ano, 25 – 75 mm, 7 poloh |
