Aku vrtačka SHARKS SH 366
Aku vrtačka SHARKS SH 366
Zajímavá hobby akumulátorová vrtačka z levnějších, jedna z nejdostupnějších s příklepem. Dobře padne do ruky a nastavit si můžete 17 různých utahovacích momentů. V balení naleznete hned dvě baterie a rychlonabíječku.
vrtačka SHARKS SH 366
parametry aku vrtačky SHARKS SH 366
| výrobce vrtačky | Sharks |
| hmotnost včetně baterie | 2.9 kilogramu |
| napětí | 18 V |
| typ akumulátoru | Li-Ion |
| vrtání s příklepem | Ano |
| maximální kroutící moment | 10 Nm |
| zpětný chod | Ano |
| maximální průměr vrtání do dřeva | 36 mm |
| maximální průměr vrtání do oceli | 10 mm |
| kapacita baterie | 1.3 Ah |
| převodovka | dvourychlostní |
| počet utahovacích momentů | 16 + 1 |
| ochrana přetížení motoru | Ano |
| osvětlení | Ano, LED |
| rychloupínací sklíčidlo | Ano |
| ukazatel zbývající kapacity baterie |
