Aku vrtačka SHARKS 1825
Aku vrtačka SHARKS 1825
Velmi oblíbená hobby akumulátorová vrtačka z levnější cenové hladiny. Má celkem 22 poloh nastavení utahovacího momentu. Součástí dodávky je šikovný plastový kufřík a hodinová nabíječka. Do sklíčidla můžete upnout vrták se stopkou do průměru 10 milimetrů.
vrtačka SHARKS 1825
parametry aku vrtačky SHARKS 1825
| výrobce vrtačky | Sharks |
| hmotnost včetně baterie | 1.98 kilogramu |
| napětí | 18 V |
| typ akumulátoru | Li-Ion |
| vrtání s příklepem | Ne |
| maximální kroutící moment | 28 Nm |
| zpětný chod | Ano |
| maximální průměr vrtání do dřeva | 36 mm |
| maximální průměr vrtání do oceli | 10 mm |
| kapacita baterie | 1.3 Ah |
| převodovka | dvourychlostní |
| počet utahovacích momentů | 21 + 1 |
| ochrana přetížení motoru | Ano |
| osvětlení | Ano, LED |
| rychloupínací sklíčidlo | Ano |
| ukazatel zbývající kapacity baterie | Ano |
