Aku vrtačka MILWAUKEE M18 FPD-502X
Aku vrtačka MILWAUKEE M18 FPD-502X
Profesionální akumulátorová vrtačka od známého výrobce kvalitního montážního nářadí. Tento model je v balení s kufrem a příslušenstvím a také dvěma akumulátory s kapacitou 5 Ah. Její bezuhlíkový motor si velmi snadno poradí nejenom s vrtáním do dřeva nebo železa, ale díky příklepu a přídavné rukovjeti také s vrtáním do zdi. Samozřejmostí je LED osvětlení.
MILWAUKEE M18 FPD-502X
parametry aku vrtačky MILWAUKEE M18 FPD-502X
| výrobce vrtačky | Milwaukee |
| hmotnost včetně baterie | 2.5 kilogramu |
| napětí | 18 V |
| typ akumulátoru | Li-Ion |
| vrtání s příklepem | Ano |
| maximální kroutící moment | až 135 Nm |
| zpětný chod | Ano |
| maximální průměr vrtání do dřeva | 45 mm |
| maximální průměr vrtání do oceli | 13 mm |
| kapacita baterie | 5 Ah |
| převodovka | |
| počet utahovacích momentů | |
| ochrana přetížení motoru | Ano |
| osvětlení | Ano, LED |
| rychloupínací sklíčidlo | Ano, do průměru 13 mm |
| ukazatel zbývající kapacity baterie | Ano |
