Aku vrtačka Makita DHP458Z
Aku vrtačka Makita DHP458Z
Velmi oblíbená profesionální akumulátorová vrtačka s příklepem od známého výrobce kvalitního ručního nářadí. Tato verze s přívlastkem Z je levnější bez nabíječky, baterie a kufru. Baterie i nabíječka je kompatibilní s celou řadou, takže hlavně ve firmách jich je mnohdy dostatek.
vrtačka Makita DHP458Z
parametry aku vrtačky Makita DHP458Z
| výrobce vrtačky | Makita |
| hmotnost včetně baterie | 2.3 kilogramu |
| napětí | 18 V |
| typ akumulátoru | Li-ion |
| vrtání s příklepem | Ano |
| maximální kroutící moment | 58 Nm |
| zpětný chod | Ano |
| maximální průměr vrtání do dřeva | 76 mm |
| maximální průměr vrtání do oceli | 13 mm |
| kapacita baterie | 3 Ah |
| převodovka | dvourychlostní |
| počet utahovacích momentů | 16 |
| ochrana přetížení motoru | Ano |
| osvětlení | Ne |
| rychloupínací sklíčidlo | Ano |
| ukazatel zbývající kapacity baterie | Ne |
