Aku vrtačka Makita DHP456RF3J
Aku vrtačka Makita DHP456RF3J
Velmi oblíbená profesionální akumulátorová vrtačka známého výrobce vysoce kvalitního nářadí. Hodí se pro náročné domácí kutily, ale i do firem pro montážníky. Velmi dobře padne do ruky a je skvěle vyvážená. Skvěle vrtá i do zdi.
vrtačka Makita DHP456RF3J
parametry aku vrtačky Makita DHP456RF3J
| výrobce vrtačky | Makita |
| hmotnost včetně baterie | 1.6 kilogramu |
| napětí | 18 V |
| typ akumulátoru | Li-ion |
| vrtání s příklepem | Ano |
| maximální kroutící moment | 50 Nm |
| zpětný chod | Ano |
| maximální průměr vrtání do dřeva | 38 mm |
| maximální průměr vrtání do oceli | 13 mm |
| kapacita baterie | 3 Ah |
| převodovka | dvourychlostní |
| počet utahovacích momentů | 16 |
| ochrana přetížení motoru | Ano |
| osvětlení | Ne |
| rychloupínací sklíčidlo | Ano |
| ukazatel zbývající kapacity baterie | Ne |
