Aku vrtačka Makita DF331DSAE
Aku vrtačka Makita DF331DSAE
Velmi oblíbená akumulátorová vrtačka z nižší cenové hladiny od velmi známého výrobce nářadí. V balení naleznete hned dvě baterie, což v kombinaci s nabíječkou schopnou baterii nabít do jedné hodiny znamená, že budete mít dostatek energie na celý den. Hodí se hlavně pro domácnost a stavbu. Baterie jsou kompatibilní i s dalšími modely od Makity.
vrtačka Makita DF331DSAE
parametry aku vrtačky Makita DF331DSAE
| výrobce vrtačky | Makita |
| hmotnost včetně baterie | 1.1 kilogramu |
| napětí | 10,8 V |
| typ akumulátoru | Li-ion |
| vrtání s příklepem | Ne |
| maximální kroutící moment | 42 Nm |
| zpětný chod | Ano |
| maximální průměr vrtání do dřeva | 21 mm |
| maximální průměr vrtání do oceli | 10 mm |
| kapacita baterie | 2 Ah |
| převodovka | dvourychlostní |
| počet utahovacích momentů | |
| ochrana přetížení motoru | Ano |
| osvětlení | Ano |
| rychloupínací sklíčidlo | Ano |
| ukazatel zbývající kapacity baterie | Ano |
