Aku vrtačka Makita DDF482Z
Aku vrtačka Makita DDF482Z
Velmi dobře prodávaná a hodnocená akumulátorová vrtačka známého výrobce kvalitního nářadí. Skvěle padne do ruky a je velmi dobře vyvážená. Je perfektní pro běžné domácí použití, případně pro poloprofesionální použití. Má integrované LED osvětlení, které se bude hodit hlavně při použití v hůře dostupných místech.
vrtačka Makita DDF482Z
parametry aku vrtačky Makita DDF482Z
| výrobce vrtačky | Makita |
| hmotnost včetně baterie | 1.5 kilogramu |
| napětí | 18 V |
| typ akumulátoru | Bez |
| vrtání s příklepem | Ne |
| maximální kroutící moment | 36 Nm |
| zpětný chod | Ano |
| maximální průměr vrtání do dřeva | 38 mm |
| maximální průměr vrtání do oceli | 13 mm |
| kapacita baterie | 3 Ah |
| převodovka | dvourychlostní |
| počet utahovacích momentů | 16 |
| ochrana přetížení motoru | Ano |
| osvětlení | Ano |
| rychloupínací sklíčidlo | Ano |
| ukazatel zbývající kapacity baterie | Ne |
