Aku vrtačka Makita DDF482RFEB
Aku vrtačka Makita DDF482RFEB
Velmi povedená akumulátorová vrtačka známého výrobcevysoce kvalitního nářadí. Je ideální pro poloprofesionální, ale i profesionální použití. V nalení jsou kromě praktického kufru i dvě baterie, nabíječka je navíc dokáže nabít už za 22 minut. Uvnitř je samozřejmě 2-rychlostní planetová převodovka s kovovými převody.
vrtačka Makita DDF482RFEB
parametry aku vrtačky Makita DDF482RFEB
| výrobce vrtačky | Makita |
| hmotnost včetně baterie | 1.7 kilogramu |
| napětí | 18 V |
| typ akumulátoru | Li-ion |
| vrtání s příklepem | |
| maximální kroutící moment | 62 Nm |
| zpětný chod | Ano |
| maximální průměr vrtání do dřeva | 38 mm |
| maximální průměr vrtání do oceli | 13 mm |
| kapacita baterie | 3 Ah |
| převodovka | dvourychlostní |
| počet utahovacích momentů | 16 |
| ochrana přetížení motoru | Ano |
| osvětlení | Ne |
| rychloupínací sklíčidlo | Ano |
| ukazatel zbývající kapacity baterie | Ne |
