Aku vrtačka Festool C 18 Li 5,2-Plus 574738
Aku vrtačka Festool C 18 Li 5,2-Plus 574738
Oblíbená profesionální akumulátorová vrtačka , z modelové řady známého výrobce profi nářadí. Je oblíbená nejenom u truhlářů, ale i u mnoha dalších profesí. V balení naleznete dva akumulátory a do sklíčidla lze upnout vrtáky až do průměru 13 milimetrů.
vrtačka Festool C 18 Li 5,2-Plus 574738
parametry aku vrtačky Festool C 18 Li 5,2-Plus 574738
| výrobce vrtačky | Festool |
| hmotnost včetně baterie | 2 kilogramu |
| napětí | 18 V |
| typ akumulátoru | Li-ion |
| vrtání s příklepem | Ne |
| maximální kroutící moment | 45 Nm |
| zpětný chod | Ano |
| maximální průměr vrtání do dřeva | 40 mm |
| maximální průměr vrtání do oceli | 13 mm |
| kapacita baterie | 5.2 Ah |
| převodovka | dvourychlostní |
| počet utahovacích momentů | 12 |
| ochrana přetížení motoru | Ano |
| osvětlení | Ano |
| rychloupínací sklíčidlo | Ano |
| ukazatel zbývající kapacity baterie | Ano |
