Aku vrtačka Ferm CDM1122P
Aku vrtačka Ferm CDM1122P
Oblíbená akumulátorová vrtačka pro domácí uživatele a kutily. Má k dispozici dvě baterie a 23 poloh pro nastavení utahovacího momentu. Integrované LED osvětlení zase usnadní práci v hůře dostupných prostorech.
vrtačka Ferm CDM1122P
parametry aku vrtačky Ferm CDM1122P
| výrobce vrtačky | Ferm |
| hmotnost včetně baterie | 1.6 kilogramu |
| napětí | 18 V |
| typ akumulátoru | Li-Ion |
| vrtání s příklepem | Ne |
| maximální kroutící moment | 44 Nm |
| zpětný chod | Ano |
| maximální průměr vrtání do dřeva | 20 mm |
| maximální průměr vrtání do oceli | 10 mm |
| kapacita baterie | 1.5 Ah |
| převodovka | dvourychlostní |
| počet utahovacích momentů | 23 + 1 |
| ochrana přetížení motoru | Ano |
| osvětlení | Ano, LED |
| rychloupínací sklíčidlo | Ano |
| ukazatel zbývající kapacity baterie | Ano |
