Aku vrtačka Ferm CDM1119
Aku vrtačka Ferm CDM1119
Velmi dobře prodávaná akumulátorová vrtačka pro domácí a hobby použití. V dodávce naleznete hned dvě baterie, takže vám energie určitě nedojde. Dobře padne do ruky a je skvěle vyvážená.
vrtačka Ferm CDM1119
parametry aku vrtačky Ferm CDM1119
| výrobce vrtačky | Ferm |
| hmotnost včetně baterie | 3.1 kilogramu |
| napětí | 10,8 V |
| typ akumulátoru | Li-Ion |
| vrtání s příklepem | Ne |
| maximální kroutící moment | 20 Nm |
| zpětný chod | Ano |
| maximální průměr vrtání do dřeva | 20 mm |
| maximální průměr vrtání do oceli | 10 mm |
| kapacita baterie | 1.5 Ah |
| převodovka | dvourychlostní |
| počet utahovacích momentů | 17 + 1 |
| ochrana přetížení motoru | Ano |
| osvětlení | Ano, LED |
| rychloupínací sklíčidlo | Ano |
| ukazatel zbývající kapacity baterie | Ano |
