Aku vrtačka DeWALT DCD996P2
Aku vrtačka DeWALT DCD996P2
Profesionální akumulátorová vrtačka z poslední generace světoznámého výrobce, která je určená pro profi montážníky a firmy. Do jeho sklíčidla se dají upnou vrtáky až do průměru 13 milimetrů. V balení naleznete hned dvě baterie, s kapacitou 5 Ah.
vrtačka DeWALT DCD996P2
parametry aku vrtačky DeWALT DCD996P2
| výrobce vrtačky | DeWalt |
| hmotnost včetně baterie | 2.1 kilogramy |
| napětí | 18 V |
| typ akumulátoru | Li-ion |
| vrtání s příklepem | Ne |
| maximální kroutící moment | 70 Nm |
| zpětný chod | Ano |
| maximální průměr vrtání do dřeva | 55 mm |
| maximální průměr vrtání do oceli | 13 mm |
| kapacita baterie | 5 Ah |
| převodovka | celokovová |
| počet utahovacích momentů | 11 |
| ochrana přetížení motoru | Ano |
| osvětlení | Ano |
| rychloupínací sklíčidlo | Ano |
| ukazatel zbývající kapacity baterie | Ano |
