Aku vrtačka DeWALT DCD795D2
Aku vrtačka DeWALT DCD795D2
Velmi oblíbená akumulátorová vrtačka od známého výrobce, která se rozhodně nezalekne ani profesionálního použití ve firmách. Skvěle padne do ruky a potěší velmi výkonným integrovaným osvětlením. Montéry potěší velmi dobře fungující příklepové vrtání.
vrtačka DeWALT DCD795D2
parametry aku vrtačky DeWALT DCD795D2
| výrobce vrtačky | DeWalt |
| hmotnost včetně baterie | 1.62 kilogramu |
| napětí | 18 V |
| typ akumulátoru | Li-ion |
| vrtání s příklepem | Ano |
| maximální kroutící moment | 60 Nm |
| zpětný chod | Ano |
| maximální průměr vrtání do dřeva | 38 mm |
| maximální průměr vrtání do oceli | 13 mm |
| kapacita baterie | 2 Ah |
| převodovka | dvourychlostní |
| počet utahovacích momentů | 15 |
| ochrana přetížení motoru | Ano |
| osvětlení | Ano |
| rychloupínací sklíčidlo | Ano |
| ukazatel zbývající kapacity baterie | Ano |
