Aku vrtačka DeWALT DCD785C2
Aku vrtačka DeWALT DCD785C2
Dobře prodávaná akumulátorová vrtačka známého výrobce ručního nářadí, která se v žádném případě nezalekne ani profesionálního použití ve firmách. Do jejího sklíčidla můžete bez problémů upnout vrták se stopkou až do průměru 13 milimetrů. Překvapí Vás jak snadno se s příklepem dostane do zdi.
vrtačka DeWALT DCD785C2
parametry aku vrtačky DeWALT DCD785C2
| výrobce vrtačky | DeWalt |
| hmotnost včetně baterie | 1.6 kilogramu |
| napětí | 18 V |
| typ akumulátoru | Li-ion |
| vrtání s příklepem | Ano |
| maximální kroutící moment | 60 Nm |
| zpětný chod | Ano |
| maximální průměr vrtání do dřeva | 38 mm |
| maximální průměr vrtání do oceli | 13 mm |
| kapacita baterie | 1.5 Ah |
| převodovka | dvourychlostní |
| počet utahovacích momentů | 14 |
| ochrana přetížení motoru | Ano |
| osvětlení | Ano |
| rychloupínací sklíčidlo | Ano |
| ukazatel zbývající kapacity baterie | Ano |
