Aku vrtačka DeWALT DCD776C3
Aku vrtačka DeWALT DCD776C3
Dobře prodávaná akumulátorová vrtačka z nabídky známého výrobce ručního nářadí. Dokáže do svého sklíčidla snadno upnout vrták až do průměru 13 milimetrů. Na výběr máte ze 16 nastavitelných utahovacích momentů, podobně jako u ostatních modelů značky DeWalt.
vrtačka DeWALT DCD776C3
parametry aku vrtačky DeWALT DCD776C3
| výrobce vrtačky | DeWalt |
| hmotnost včetně baterie | 1.72 kilogramu |
| napětí | 18 V |
| typ akumulátoru | Li-ion |
| vrtání s příklepem | Ne |
| maximální kroutící moment | 65 Nm |
| zpětný chod | Ano |
| maximální průměr vrtání do dřeva | 30 mm |
| maximální průměr vrtání do oceli | 13 mm |
| kapacita baterie | 1.5 Ah |
| převodovka | dvourychlostní |
| počet utahovacích momentů | 16 |
| ochrana přetížení motoru | Ano |
| osvětlení | Ano |
| rychloupínací sklíčidlo | Ano |
| ukazatel zbývající kapacity baterie | Ano |
