Aku vrtačka DeWALT DCD732M2
Aku vrtačka DeWALT DCD732M2
Velmi oblíbená akumulátorová vrtačka od dobře známého firmy, z poloprofesionální řady. Dobře padne do ruky a kromě použití v domácnosti určitě pomůže nejednomu živnostníkovi. V balení samozřejmě naleznete dvě baterie.
vrtačka DeWALT DCD732M2
parametry aku vrtačky DeWALT DCD732M2
| výrobce vrtačky | DeWalt |
| hmotnost včetně baterie | 1.72 kilogramu |
| napětí | 14,4 V |
| typ akumulátoru | Li-ion |
| vrtání s příklepem | Ne |
| maximální kroutící moment | 57 Nm |
| zpětný chod | Ano |
| maximální průměr vrtání do dřeva | 38 mm |
| maximální průměr vrtání do oceli | 13 mm |
| kapacita baterie | 4 Ah |
| převodovka | dvourychlostní |
| počet utahovacích momentů | 15 |
| ochrana přetížení motoru | Ano |
| osvětlení | Ano |
| rychloupínací sklíčidlo | Ano |
| ukazatel zbývající kapacity baterie | Ano |
