Aku vrtačka DeWALT DCD710D2
Aku vrtačka DeWALT DCD710D2
Velmi oblíbená akumulátorová vrtačka od dobře známého výrobce, která se hodí hlavně do domácnosti. Je poměrně lehká, a přesto nabízí dostatek výkonu. Zvolit si můžete z 15 utahovacích momentů. I přes nižší pořizovací cenu nabízí například integrované osvětlení, nebo ergonomicky tvarovanou rukovjeť.
vrtačka DeWALT DCD710D2
parametry aku vrtačky DeWALT DCD710D2
| výrobce vrtačky | DeWalt |
| hmotnost včetně baterie | 1.1 kilogramu |
| napětí | 10,8 V |
| typ akumulátoru | Li-ion |
| vrtání s příklepem | Ne |
| maximální kroutící moment | 24 Nm |
| zpětný chod | Ano |
| maximální průměr vrtání do dřeva | 20 mm |
| maximální průměr vrtání do oceli | 10 mm |
| kapacita baterie | 2 Ah |
| převodovka | dvourychlostní |
| počet utahovacích momentů | 15 |
| ochrana přetížení motoru | Ano |
| osvětlení | Ano |
| rychloupínací sklíčidlo | Ano |
| ukazatel zbývající kapacity baterie | Ano |
