Aku vrtačka Bosch GSB 12V-15 0 601 9B6 920
Aku vrtačka Bosch GSB 12V-15 0 601 9B6 920
Nejprodávanější akumulátorová vrtačka malých rozměrů. Ve své rozměrové kategorii je pravděpodobně jediná s možností příklepového vrtání. Díky svým rozměrům pomůže i v hůře dostupných místech. Svou práci zastane nejenom v každé běžné domácnosti, ale hodí se i jako doplněk velké vrtačky ve firmě u profesionálů.
vrtačka Bosch GSB 12V-15 0 601 9B6 920
parametry aku vrtačky Bosch GSB 12V-15 0 601 9B6 920
| výrobce vrtačky | Bosch |
| hmotnost včetně baterie | 1 kilogram |
| napětí | 12 V |
| typ akumulátoru | Li-ion |
| vrtání s příklepem | Ano |
| maximální kroutící moment | |
| zpětný chod | Ano |
| maximální průměr vrtání do dřeva | 19 mm |
| maximální průměr vrtání do oceli | 10 mm |
| kapacita baterie | 2 Ah |
| převodovka | dvourychlostní |
| počet utahovacích momentů | 21 |
| ochrana přetížení motoru | Ano |
| osvětlení | diodové |
| rychloupínací sklíčidlo | Ano |
| ukazatel zbývající kapacity baterie | Ano |
